Aktuality


Zveřejněno 27. 5. 2024

Hlášení místního rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu 

Od zítřka bude u místní prodeny COOP upravena otevírací doba po dobu nemoci dítěte. V dopoledních hodinách bude otevřeno pouze od 7 do 10 hodin.

V sobotu dne 1. června ve 12 hodin 30 minut proběhne před místním obchodem prodej krmných směsí a obilí pro hospodářská zvířata a krmiv pro domácí zvířata /granule, pamlsky, kapsičky /. Dále proběhne výkup králičích kůží po 25 Kč za kus.

V pátek 7.června bude v naší obci přistaven kontejner velkoobjemový. Co tam patří : linolea, koberce, matrace, starý nábytek, vany, umyvadla, WC misy, stare sportovní potřeby. Co nepatří :elektrické spotřebiče, zářivky, pneumatiky, železo, nebezpečný odpad, sutě a stavební materiál. Kontejner bude v pondělí v ranních hodinách odvezen.

Sdružení kominiků a topenářů bude v naší obci provádět v sobotu 15.června požadované kontroly a čištění komínů dle zákona za 450 Kč, revize kotlů na tuhá paliva za 1100 Kč a čištění plynových kotlů za 450 Kč. Dále nabizi vložkování a frezovani komínů. Objednat se lze na telefonním čísle 608 748 989. 

ZPĚT NA AKTUALITY